Frotki/Opaski

Frotka opaska na rękę 2 sztuki - ACTIV/SPACE

Frotka opaska na rękę 2 sztuki - ACTIV/SPACE
Frotka opaska na rękę 2 sztuki - ACTIV/SPACE

Specyfikacja:

  • Ilość: 2 sztuki
  • Kolory: czerwony
  • Długość: 11 cm
  • Szerokość: 7,5 cm
  • Rozmiar: uniwersalny
  • Materiał: 70% bawełna, 30 % elastyczna nić
  • Producent: ACTIV/SPACE

Dostępność: brak towaru

Cena: 15,99 zł

Naturalna odpowiedź organizmu

Pocenie się to naturalna reakcja ciała, które reguluje swoją temperaturę np. podczas intensywnego treningu. Jest ono korzystne dla organizmu, ponieważ usuwa nadmierne ilości soli, którą spożywamy każdego dnia podczas posiłków. Wypłukiwanie jej nadmiaru obniża ciśnienie, ma także dobry wpływ na pracę serca. Organizm uwalnia sól i wodę po to, aby ochłodzić organizm. Należy jednak pamiętać, że samo pocenie się nie jest dobrym kryterium oceny skuteczności żadnego treningu, ponieważ każdy organizm posiada inną sprawność fizyczną, ale też po prostu – każdy organizm poci się inaczej. W momencie kiedy Twoja kondycja będzie stawała się lepsza, Twój organizmu będzie miał również lepszą zdolność do ochładzania się. Ilość wydzielanego potu zależy także od miejsca, w którym wykonujesz ćwiczenia. W mroźny dzień, podczas biegania, organizm poci się mniej niż podczas treningu w wilgotnym środowisku. Pocenie się jest zdrową odpowiedzią ciała na przegrzanie się!

Użyteczność frotek na rękę

Pocenie się, szczególnie podczas intensywnych treningów lub uprawiania sportu, który wymaga użycia dłoni, może być uciążliwe. Zabieranie ze sobą ręcznika lub przerywanie treningu w celu osuszenia ciała nie jest szczególnie komfortowe. Co zrobić, aby zachować suchość dłoni i jednocześnie cieszyć się nieprzerwanym treningiem? Z pomocą przychodzą nam opaski na rękę, które pochłaniają pot podczas ćwiczeń.

Frotki na rękę przede wszystkimzapobiegają nieprzyjemnemu uczuciu wilgoci na dłoniach. Mogą być używane do gry w terenie, zabierane na siłownię, użytkowane podczas biegania. Z frotek można korzystać także jak z małych ręczników, które w razie potrzeby, służyć nam mogą do osuszania twarzy podczas ćwiczeń. Opaski na rękę pomogą uchronić nas przed wypadkami spowodowanymi śliskimi od potu dłońmi. Dzięki frotkom pot z przedramienia nie będzie kapał na dłoń i spowoduje, że będzie ona sucha podczas np. strzelania piłką. Frotki na rękę udaremnią spadek wydajności spowodowany spoconymi dłońmi, zwłaszcza podczas gry w koszykówkę czy podczas chwytania za rakietę w grze w tenisa. Każda z frotek zapewnia suchość oraz chłód i higienę.

Wszystkie opaski na rękę wykonane są z bawełny oraz z elastycznej nici. Nie musisz martwić się o ich rozmiar, ponieważ zaprojektowane są w taki sposób, aby pasować do nadgarstka w każdym rozmiarze. Używanie frotek jest komfortowe, ponieważ nie przesuwają się, nie powodują zbędnego nacisku na nadgarstek. Dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium