Promocje
Kokosowa ECO Mata do akupresury  - zestaw  TURKUSOWY
Kokosowa ECO Mata do akupresury - zestaw TURKUSOWY
349,99 zł 169,89 zł
szt.
Podwójna piłka EPP do masażu 12cm - roller
Podwójna piłka EPP do masażu 12cm - roller
24,89 zł 14,99 zł
szt.
Kokosowa ECO Mata do akupresury  - zestaw CZARNY
Kokosowa ECO Mata do akupresury - zestaw CZARNY
349,99 zł 169,89 zł
szt.
Drążek rozporowy do podciągania regulowany – stalowy
Drążek rozporowy do podciągania regulowany – stalowy
99,99 zł 84,89 zł
Kokosowa ECO Mata do akupresury - kolor turkusowy
Kokosowa ECO Mata do akupresury - kolor turkusowy
199,99 zł 129,89 zł
szt.
Kokosowa ECO Mata do akupresury  - kolor złoty
Kokosowa ECO Mata do akupresury - kolor złoty
199,99 zł 139,89 zł
Skakanka aluminiowa z łożyskami PRO fitness - czarna
Skakanka aluminiowa z łożyskami PRO fitness - czarna
39,99 zł 28,99 zł

Joga jest tym rodzajem aktywności, który warto umieścić na liście rzeczy, których choćby raz w życiu należy spróbować. Egzotycznie brzmiąca nazwa tej formy zajęć już nikogo nie odstrasza, a jej popularność rośnie z każdym rokiem. Dlatego nikogo nie dziwi widok osób spacerujących z matami pod pachą.

Współczesny styl życia nie pozwala nam skutecznie odpocząć. Praca, dzieci, dom, ciągły pęd ku wytyczonym celom i ambicjom, by wszystko zrobić właściwie i w odpowiednim czasie. Kiedy żyjemy w taki sposób, zasoby naszego organizmu szybko się zużywają. Tą drogą podążamy do ślepego zaułka. Joga jest sposobem na odnalezienie spokoju i harmonii. Największą zaletą tego rodzaju ćwiczeń jest poznanie możliwości własnego ciała. Pozytywny wpływ na fizyczne samopoczucie jest równoczesny z uwolnieniem umysłu od natłoku myśli, stresów i złych emocji.

Mając na uwadze szereg korzyści, jakie niesie joga dla człowieka, wprowadziliśmy do oferty niezbędne akcesoria, które pozwolą na rozpoczęcie przygody z jogą. W asortymencie ACTIV/SPACE znajdziesz wszystko, co niezbędne na start: maty do ćwiczeń i kostki do jogi, które są zalecane początkującym uczestnikom zajęć.

Joga pozwala dostrzec pozytywną stronę życia

Korzystanie z tej aktywności po pierwsze nie wymaga znacznego przemodelowania naszego planu dnia. Jogę można uprawiać w zaciszu domowym albo udać się do klubu, w którym zajęcia są prowadzone pod okiem instruktora. Zacznijmy od nabycia wiedzy na temat prawidłowego wykonywania pozycji w jodze, wybierzmy dogodną porę i rozpocznijmy drogę ku naszej przemianie. Nie zapomnijcie o zakupach w sprawdzonych sklepie, takim jak ACTIV/SPACE.

Kostka do jogi

Łatwiej jest zacząć robić coś zupełnie nowego, gdy jest się dobrze przygotowanym. Również joga wymaga używania kilku sprzętów. Takim produktem są kostki do jogi polecane osobom początkującym. Przydają się w ćwiczeniach wymagających podparcia ciała, gdy nie posiadamy jeszcze dostatecznej elastyczności. Natomiast osoby na poziomie zaawansowanym z pomocą kostki do jogi będą mogły wykorzystać pełnię swoich możliwości.

Przy zakupie kostki do jogi należy sprawdzić dwie cechy - jej stabilność i ciężar. W miarę rozwoju swoich umiejętności zawsze możemy kupić taką kostkę do jogi, która dostosuje się do nowych możliwości ciała. Różnice pomiędzy poszczególnymi modelami mają związek z materiałem wykonania kostki. Dostępne są kostki do jogi piankowe, drewniane, a nawet z korka. Lżejsza wersja będzie przydatna podczas wyjazdów. Największą trwałością wyróżniają się kostki drewniane polecane dla szkół jogi oraz dla osób indywidualnych, które mają dużą wprawę w ćwiczeniach. Lekkość to z kolei cecha przypisywana egzemplarzom z korka. Produkty wykonane z bambusa wyróżniają się z kolei estetyką.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl