Promocje
Skakanka bokserska pro crossfit z łożyskami - czarna
Skakanka bokserska pro crossfit z łożyskami - czarna
69,99 zł 29,89 zł
szt.
Kokosowa ECO Mata do akupresury - zestaw ZŁOTY
Kokosowa ECO Mata do akupresury - zestaw ZŁOTY
349,99 zł 169,89 zł
szt.
Zestaw do masażu 5w1 Crossfit wałek piłka roller EPP
Zestaw do masażu 5w1 Crossfit wałek piłka roller EPP
64,89 zł 58,89 zł
szt.
Zestaw HIP BAND gumy materiałowe do ćwiczeń fitness
Zestaw HIP BAND gumy materiałowe do ćwiczeń fitness
69,99 zł 49,89 zł
szt.
Podwójna piłka EPP do masażu 12cm - roller
Podwójna piłka EPP do masażu 12cm - roller
24,89 zł 14,99 zł
szt.
Kokosowa ECO Mata do akupresury - kolor niebieski
Kokosowa ECO Mata do akupresury - kolor niebieski
199,99 zł 129,89 zł
szt.
Kokosowa ECO Mata do akupresury - kolor turkusowy
Kokosowa ECO Mata do akupresury - kolor turkusowy
199,99 zł 139,89 zł
szt.
Kokosowa ECO Mata do akupresury  - zestaw CZARNY
Kokosowa ECO Mata do akupresury - zestaw CZARNY
349,99 zł 169,89 zł
szt.

Wyznajemy zasadę, że sport można uprawiać w zasadzie w każdym miejscu. Wychodzimy naprzeciw tym potrzebom z profesjonalnym produktem takim jak gumy do ćwiczeń mini band. Co je wyróżnia?Przede wszystkim niewielki rozmiar, cena oraz lekkość. Sprzedajemy je w zestawach po kilka sztuk, spakowane w estetycznej torbie. Już nie możecie mieć wymówek, że zabieranie ze sobą sprzętu do ćwiczeń jest uciążliwe. Z ofertą ACTIV/SPACE każdy argument przeciw regularnemu uprawnianiu sportu jest do przezwyciężenia. Naszą rolą jest przede wszystkim uświadamiać klientów, że pomagamy dbać o kondycję fizyczną, a w efekcie o zdrowie i dobre samopoczucie na co dzień. Takie skutki mają ćwiczenia wykonywane w dogodnym dla nas terminarzu.

Dlaczego taśmy materiałowe są godne uwagi?

Gumy mini band są przykładem wielofunkcyjnych przyrządów do ćwiczeń. Ich działanie polega na stawianiu oporu mięśniom, które chcemy wzmocnić. Dlatego na efekty nie trzeba wcale długo czekać, pod warunkiem, że ćwiczenia wykonujemy prawidłowo i regularnie. Na początku przygody z gumami materiałowymi warto skorzystać z porad profesjonalistów i ustalić indywidualny plan zajęć z ich wykorzystaniem. Taką poradę można uzyskać od trenera personalnego, który poinstruuje nas on-line lub na indywidualnym spotkaniu.

Gumy treningowe mają niewielki rozmiar i są spakowane w wygodny worek. W sprzedaży są gumy mini band połączone w zestawy po trzy lub pięć sztuk. Każdy kolor to zupełnie inny zakres oporu. Najsłabszy opór stawia żółta guma do ćwiczeń, a największy ta w kolorze czarnym. Trenując z gumami, musimy dostosowywać opór do naszych możliwości i stopniowo zwiększać poziom trudności ćwiczeń. Efekty nie pojawią się szybko tylko dlatego, że zaczniemy aktywność fizyczną ze sprzętem przeznaczonym dla osób bardziej zaawansowanych. Przy takim podejściu szybko się zniechęcimy. Nie warto również decydować się na konkretny model gumy treningowej do ćwiczeń z uwagi na jej cenę.

Zalety gum oporowych mini band

Z pewnością należy zacząć od ich wagi – są bardzo lekkie, a jednocześnie wykazują podobne działanie jak hantle. To wygodne rozwiązanie dla osób prowadzących aktywny i towarzyski tryb życia. Wystarczy gumy zapakować rano do torby, by po skończonej pracy udać się na siłownię, a tam wykonać rozgrzewkę przy wykorzystaniu gum mini band. Potem możemy iść na zakupy i nawet gdy zapomnimy zostawić taśmy materiałowe w samochodzie, to w żaden sposób nie odczujemy dodatkowego obciążenia.

Gumy oporowe mini band doskonale wchłaniają wilgoć, przez co nie uwalniają nieprzyjemnych zapachów. Nawet gdyby uległy zabrudzeniu bardzo łatwo możemy je wyczyścić.

Szczególnie polecamy gumy mini band ACTIV/SPACE do treningu siłowego, rehabilitacji i treningów funkcjonalnych. Zamknięty kształt tego produktu przyczynia się do zwiększonej skuteczności, a miękki materiał ułatwia naukę coraz bardziej skomplikowanych ćwiczeń. Ich koszt jest naprawdę niewielki, w przeciwieństwie do efektów, jakie ich stosowanie przynosi każdemu, kto korzysta z nich regularnie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl