Promocje
Zestaw 5 gum oporowych do ćwiczeń wysoka jakość
Zestaw 5 gum oporowych do ćwiczeń wysoka jakość
169,89 zł 99,89 zł
szt.
Maska do nurkowania pełnotwarzowa nie paruje - L/XL
Maska do nurkowania pełnotwarzowa nie paruje - L/XL
149,99 zł 119,89 zł
szt.
Skakanka aluminiowa z łożyskami PRO fitness - czarna
Skakanka aluminiowa z łożyskami PRO fitness - czarna
39,99 zł 26,89 zł
szt.
Zestaw do masażu 5w1 Crossfit wałek piłka roller EPP - blue
Zestaw do masażu 5w1 Crossfit wałek piłka roller EPP - blue
64,89 zł 53,89 zł
Roller Wałek gładki EPP do masażu rehabilitacji - BIG długi
Roller Wałek gładki EPP do masażu rehabilitacji - BIG długi
59,99 zł 40,00 zł
Kokosowa ECO Mata do akupresury - zestaw Pink
Kokosowa ECO Mata do akupresury - zestaw Pink
349,99 zł 139,89 zł
szt.
Kokosowa ECO Mata do akupresury  - kolor złoty
Kokosowa ECO Mata do akupresury - kolor złoty
199,99 zł 139,89 zł

Piłki do masażu

Ból dotyka nas bez względu na wiek czy płeć. Często nie wiemy, jak sobie z nim skutecznie poradzić. Szukamy informacji, radzimy się znajomych, zasięgamy porad lekarza czy farmaceuty. Szukamy też pomocy u fizjoterapeutów i osteopatów. Znalezienie odpowiedniego gabinetu, wykwalifikowanego specjalisty, zaplanowanie terminarza spotkań czy wreszcie koszt zabiegów często przerastają nasze możliwości. Nie zawsze znajdziemy czas i środki, by regularnie korzystać z profesjonalnej pomocy. Szukając ulgi w bólu różnego pochodzenia, warto uzupełnić fachową terapię o ćwiczenia w domu i zaopatrzyć się w akcesoria do masażu. Oferta ACTIV/SPACE wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom – w kategorii artykułów dla masażu oferujemy piłki lacrosse. To produkty, które można wykorzystać w walce z bólem umiejscowionym w każdej części ciała. Siła piłek do masażu tkwi w twardości, kształcie oraz wielkości.

Samodzielny masaż z wykorzystaniem piłek

Zastosowanie piłek w minimalizowaniu bólu jest powszechnie praktykowane w gabinetach rehabilitacyjnych. Przy ich użyciu oddziałuje się bezpośrednio na miejsce, w którym pacjent odczuwa dyskomfort. Masowanie piłką stosuje się po urazach i kontuzjach różnego typu i na różnych partiach ciała. Rehabilitanci, rozpisując zestaw ćwiczeń do wykonania we własnym zakresie, często uwzględnia ćwiczenia z jej użyciem. Zakup piłek lacrosse na użytek domowy to inwestycja, która z pewnością się opłaci. Z ich zalet mogą skorzystać osoby w każdym wieku. Piłki używa się w masażu odcinka szyjnego i lędźwiowego kręgosłupa, stóp czy barku. To tylko wybrane miejsca, które najczęściej ulegają uszkodzeniom. Piłki do masażu są skuteczne, a jednocześnie bardzo proste do stosowania. To naturalny środek przeciwbólowy, którego dobroczynne właściwości wynikają z twardości piłki - ta działa punktowo na miejsce bólu. Niemal natychmiast po zakończeniu masażu odczuwamy spadek napięcia w mięśniach i odczuwamy znaczną poprawę samopoczucia.

Piłki do masażu w ofercie ACTIV/SPACE – co je wyróżnia

Piłki do masażu dostępne w naszej ofercie są pokryte specjalną gumową powłoką i spełniają w pełni przypisane im zadania. Występują w wielu rozmiarach i wariantach kolorystycznych. Dostępne są pojedyncze modele oraz piłki lacrosse podwójne. Małe piłki do masażu ze względu na swoją wielkość mieszczą się bez przeszkód w torbie podróżnej. Przydadzą się podczas wyjazdów, które w planie przewidują intensywny wysiłek fizyczny. Nasz produkty to również dbałość o środowisko naturalne. Piłki do masażu z materiału EPP podlegają recyklingowi i mają znaczną wytrzymałość na uszkodzenia. Poza masażem domowym piłki nadają się dla osób uprawiających intensywny sport. Podwójne piłki ACTIV/SPACE wspierają proces regeneracyjny, co jest istotne po zakończonym treningu. Stanowią doskonałe narzędzie do profilaktyki urazów. Nasz produkty polecamy również specjalistów prowadzącym własne gabinety rehabilitacyjne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl