Promocje
Roller Wałek EPP gładki do masażu Crossfit - czerwony
Roller Wałek EPP gładki do masażu Crossfit - czerwony
49,99 zł 29,89 zł
Roller Wałek EPP gładki do masażu Crossfit - yellow
Roller Wałek EPP gładki do masażu Crossfit - yellow
49,99 zł 29,89 zł
szt.
Zestaw 5 gum do ćwiczeń mini band fitness + GRATIS
Zestaw 5 gum do ćwiczeń mini band fitness + GRATIS
39,99 zł 27,89 zł
Kółko Roller AB do ćwiczeń mięśni brzucha + mata
Kółko Roller AB do ćwiczeń mięśni brzucha + mata
49,99 zł 34,89 zł
szt.
Zestaw do masażu 5w1 Crossfit wałek piłka roller EPP
Zestaw do masażu 5w1 Crossfit wałek piłka roller EPP
64,89 zł 53,89 zł
szt.
Neoprenowy pas wyszczuplający na brzuch
Neoprenowy pas wyszczuplający na brzuch
49,99 zł 34,99 zł
Podwójna piłka EPP do masażu 12cm - roller
Podwójna piłka EPP do masażu 12cm - roller
24,89 zł 14,99 zł
szt.
Maska do nurkowania pełnotwarzowa nie paruje - S/M
Maska do nurkowania pełnotwarzowa nie paruje - S/M
149,99 zł 114,89 zł
szt.
Zestaw EPP  4w1 roller + piłka + douball do masażu - czerwony
Zestaw EPP 4w1 roller + piłka + douball do masażu - czerwony
59,89 zł 48,89 zł

Power Band

Współczesny tryb życia nie sprzyja odpoczynkowi – ciągle odhaczamy pozycje na listach zadań, nie zastanawiając się na tym, że relaks jest potrzebny nie tylko od święta. Zmęczenie, stres, mała ilość snu to grzechy, które każdy z nas ma na sumieniu. Tymczasem dbałość o dobre samopoczucie nie jest wcale skomplikowane. W sklepie ACTIV/SPACE dostępne są m.in. gumy do ćwiczeń, które pomogą rozpocząć aktywność fizyczną i zadbać o świetnie samopoczucie. Takie akcesoria polecamy również osobom, które trudne początki mają za sobą. Wytrzymałość naszych gum power band z pewnością docenią crossfitowcy. Ta cecha jest jedną z ważniejszych, gdy treningi wiążą się z zaangażowaniem wszystkich mięśni. Gumy treningowe power band są niezbędne podczas ćwiczeń ogólnorozwojowych oraz podczas wykorzystywania ciężaru własnego ciała. Zalicza się je do kategorii gum oporowych. Wszechstronność zastosowania tego przyrządu przekłada się na jego powszechne używanie – na zajęciach indywidualnych, w klubach fitness, w domowej siłowni. Bez problemu zastosujesz gumę do podciągania się na drążku w zaciszu domowym.

Kompleksowy trening całego ciała

Korzystając jedynie z gum treningowych power band, można bez problemu wypełnić rozmaitymi ćwiczeniami czas wydzielony na aktywność fizyczną. Właśnie szerokie możliwości zastosowania tych przyrządów przemawiają za ich funkcjonalnością. Gumy oporowe sprawdzą się podczas ćwiczeń siłowych, szybkościowych, wydolnościowych. Są też bardzo przydatne podczas zajęć z rehabilitantem albo w trakcie ćwiczeń rozciągających. Kolejną zaletą gum power band jest to, że pewne ćwiczenia, które wymagałaby pomocy drugiej osoby, możemy wykonać samodzielnie. Wystarczy zaczepić gumę do podciągania się na drążku przytwierdzonym do futryny. Takie ćwiczenia wykonuje się m.in. na zajęciach crossfit. Solidny materiał, z którego wykonane są gumy do ćwiczeń, zapewnia utrzymanie ciała i chroni przed upadkiem. Nasz sklep internetowy oferuje wyłącznie sprawdzone produkty, posiadające wszelkie niezbędne atesty i spełniające najwyższe normy bezpieczeństwa. Przy kompleksowym treningu całego ciała każdy szczegół ma znaczenie.

Gumy treningowe w dbaniu o sylwetkę

Wyrzeźbienie każdej części ciała to praca wymagająca czasu oraz sporej dozy cierpliwości. Czasami na efekty trzeba poczekać znacznie dłużej, ponieważ każdy z nas ma indywidualne predyspozycje, które mogą utrudniać dochodzenie do idealnej sylwetki. Jednak już same chęci to dobry krok na drodze do sukcesu. Jeśli jesteśmy gotowi do pracy nad sobą, nie musimy od razu zapisywać się na zajęcia indywidualne czy grupowe i rzucać się na głęboką wodę. Aby się nie zniechęcić już na starcie, wystarczy rozpocząć ćwiczenia w domu. Przygodę z fitnessem pomogą nam rozpocząć gumy treningowe. Te z niewielkim oporem przydadzą się już na starcie, z czasem możemy kupić mocniejsze taśmy i ćwiczyć z większym zaangażowaniem siły i pracy mięśni. Guma treningowa to wszechstronne akcesorium - pomoże nam w ćwiczeniach rozciągających, wytrzymałościowych, siłowych i rehabilitacyjnych. Wykorzystana na każdym poziomie treningu sprzyja osiąganiu naprawdę zadowalających efektów, które są widoczne dla nas i dla otoczenia. Kupując gumy power band w sklepie ACTIV/SPACE, zyskujesz pewność, że sprzęt wytrzyma największe obciążenia i posłuży Ci przez długi czas. Materiały są przez nas staranie wybierane, dlatego solidność gum treningowych jest gwarantowana.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl