Promocje
Zestaw 4 gum do ćwiczeń taśmy oporowe  - power band
Zestaw 4 gum do ćwiczeń taśmy oporowe - power band
109,99 zł 69,89 zł
szt.
Kokosowa ECO Mata do akupresury - kolor czarny
Kokosowa ECO Mata do akupresury - kolor czarny
199,99 zł 139,89 zł
szt.
Kokosowa ECO Mata do akupresury  - zestaw  TURKUSOWY
Kokosowa ECO Mata do akupresury - zestaw TURKUSOWY
349,99 zł 169,89 zł
szt.
Skakanka bokserska pro crossfit z łożyskami - czarna
Skakanka bokserska pro crossfit z łożyskami - czarna
69,99 zł 29,89 zł
szt.
Kółko Roller AB do ćwiczeń mięśni brzucha + mata
Kółko Roller AB do ćwiczeń mięśni brzucha + mata
49,99 zł 29,89 zł
szt.
Podwójna piłka EPP do masażu 12cm - roller
Podwójna piłka EPP do masażu 12cm - roller
24,89 zł 14,99 zł
szt.
Skakanka aluminiowa z łożyskami PRO fitness - czarna
Skakanka aluminiowa z łożyskami PRO fitness - czarna
39,99 zł 28,99 zł
Kokosowa ECO Mata do akupresury - kolor niebieski
Kokosowa ECO Mata do akupresury - kolor niebieski
199,99 zł 129,89 zł
szt.
Zestaw 5 gum taśm materiałowych mini band do ćwiczeń
Zestaw 5 gum taśm materiałowych mini band do ćwiczeń
119,99 zł 59,89 zł
szt.

Współczesny tryb życia nie sprzyja odpoczynkowi – ciągle odhaczamy pozycje na listach zadań, nie zastanawiając się na tym, że relaks jest potrzebny nie tylko od święta. Zmęczenie, stres, mała ilość snu to grzechy, które każdy z nas ma na sumieniu. Tymczasem dbałość o dobre samopoczucie nie jest wcale skomplikowane. W sklepie ACTIV/SPACE dostępne są m.in. gumy do ćwiczeń, które pomogą rozpocząć aktywność fizyczną i zadbać o świetnie samopoczucie. Takie akcesoria polecamy również osobom, które trudne początki mają za sobą. Wytrzymałość naszych gum power band z pewnością docenią crossfitowcy. Ta cecha jest jedną z ważniejszych, gdy treningi wiążą się z zaangażowaniem wszystkich mięśni. Gumy treningowe power band są niezbędne podczas ćwiczeń ogólnorozwojowych oraz podczas wykorzystywania ciężaru własnego ciała. Zalicza się je do kategorii gum oporowych. Wszechstronność zastosowania tego przyrządu przekłada się na jego powszechne używanie – na zajęciach indywidualnych, w klubach fitness, w domowej siłowni. Bez problemu zastosujesz gumę do podciągania się na drążku w zaciszu domowym.

Kompleksowy trening całego ciała

Korzystając jedynie z gum treningowych power band, można bez problemu wypełnić rozmaitymi ćwiczeniami czas wydzielony na aktywność fizyczną. Właśnie szerokie możliwości zastosowania tych przyrządów przemawiają za ich funkcjonalnością. Gumy oporowe sprawdzą się podczas ćwiczeń siłowych, szybkościowych, wydolnościowych. Są też bardzo przydatne podczas zajęć z rehabilitantem albo w trakcie ćwiczeń rozciągających. Kolejną zaletą gum power band jest to, że pewne ćwiczenia, które wymagałaby pomocy drugiej osoby, możemy wykonać samodzielnie. Wystarczy zaczepić gumę do podciągania się na drążku przytwierdzonym do futryny. Takie ćwiczenia wykonuje się m.in. na zajęciach crossfit. Solidny materiał, z którego wykonane są gumy do ćwiczeń, zapewnia utrzymanie ciała i chroni przed upadkiem. Nasz sklep internetowy oferuje wyłącznie sprawdzone produkty, posiadające wszelkie niezbędne atesty i spełniające najwyższe normy bezpieczeństwa. Przy kompleksowym treningu całego ciała każdy szczegół ma znaczenie.

Gumy treningowe w dbaniu o sylwetkę

Wyrzeźbienie każdej części ciała to praca wymagająca czasu oraz sporej dozy cierpliwości. Czasami na efekty trzeba poczekać znacznie dłużej, ponieważ każdy z nas ma indywidualne predyspozycje, które mogą utrudniać dochodzenie do idealnej sylwetki. Jednak już same chęci to dobry krok na drodze do sukcesu. Jeśli jesteśmy gotowi do pracy nad sobą, nie musimy od razu zapisywać się na zajęcia indywidualne czy grupowe i rzucać się na głęboką wodę. Aby się nie zniechęcić już na starcie, wystarczy rozpocząć ćwiczenia w domu. Przygodę z fitnessem pomogą nam rozpocząć gumy treningowe. Te z niewielkim oporem przydadzą się już na starcie, z czasem możemy kupić mocniejsze taśmy i ćwiczyć z większym zaangażowaniem siły i pracy mięśni. Guma treningowa to wszechstronne akcesorium - pomoże nam w ćwiczeniach rozciągających, wytrzymałościowych, siłowych i rehabilitacyjnych. Wykorzystana na każdym poziomie treningu sprzyja osiąganiu naprawdę zadowalających efektów, które są widoczne dla nas i dla otoczenia. Kupując gumy power band w sklepie ACTIV/SPACE, zyskujesz pewność, że sprzęt wytrzyma największe obciążenia i posłuży Ci przez długi czas. Materiały są przez nas staranie wybierane, dlatego solidność gum treningowych jest gwarantowana.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl