Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Paczkomaty 24/7 InPost) już od 199,00 zł.
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Taśmy/gumy rehabilitacyjne

Powrót do zdrowia po kontuzji lub chorobie to ogrom wysiłku, wspomagany wytrwałością, cierpliwością i niezbędnym sprzętem. W ofercie ACTIV/SPACE proponujemy klientom szeroki wybór gum do ćwiczeń rehabilitacyjnych. Możecie nabyć pojedyncze produkty lub atrakcyjne zestawy złożone z kilku egzemplarzy o różnym oporze. Wszystkie gumy są wykonane z naturalnego lateksu, którego właściwości znakomicie sprawdzają się przy ćwiczeniach wymagających dużego wysiłku. Niewielkie gabaryty złożonych i spakowanych gum rehabilitacyjnych sprawiają, żemożemy je zabrać ze sobą w dowolne miejsce i nie przerywać tak ważnych w rekonwalescencji treningów.

W jakich przypadkach warto zaopatrzyć się w gumę rehabilitacyjną

Taśmy są polecane dla osób dorosłych i dzieci. Pełnią funkcję przyrządu służącego wykonywaniu zajęć korekcyjnych, wzmacniających, sprawnościowych. Guma do rehabilitacji nie ogranicza sposobu ćwiczeń, ponieważ z jej wykorzystaniem możemy podnosić sprawność mięśni nóg, brzucha czy ramion. Korzystając z gum, jesteśmy w stanie ćwiczyć nie tylko pod okiem fizjoterapeuty, ale również we własnym domu. Cena tego produktu także temu sprzyja, a jej właściwości przemawiają za tym, by kupić je bez wahania. Każda dodatkowa aktywność pomaga skrócić czas powrotu do zdrowia.

Kolor gumy do rehabilitacji

Zakup tego przyrządu do ćwiczeń wymaga poznania najważniejszego kryterium zakupu – jest nim kolor, jaki ma wybrana guma do ćwiczeń rehabilitacyjnych. W sprzedaży dostępne są produkty w odcieniu czerwonym, niebieskim i żółtym. Charakteryzują się one zróżnicowanym poziomem oporu – czerwona ma przyporządkowany opór lekki, żółty opór średni, niebieska opór mocny. Decyzja o prawidłowym dobrze gumy rehabilitacyjnej jest związana z ustaloną intensywnością treningu. Jeśli nie mamy takiej pewności, warto skonsultować się ze specjalistą. Gumy mają podobny mechanizm działania jak hantle.

Zalety naszych produktów

Gumy w rehabilitacji oferują szereg możliwości wykorzystania do ćwiczeń z pacjentem – już na wczesnym etapie można je włączyć do planu treningowego. Przy urazach w obrębie stawu kolanowego świetnie sprawdzają się do wzmocnienia mięśni stabilizujących. Z użyciem gum można wykonywać wiele ćwiczeń. To ułatwia pracę z osobami, które szybko się niecierpliwią i nie tolerują monotonii w treningach. Urozmaicenie ma wpływ nie tylko na samopoczucie osoby ćwiczącej, ale także na wzrost motywacji, zaangażowania i przede wszystkim skuteczności całego procesu.

Powrót do zdrowia nie jest możliwy bez odpowiedniego planu i przyrządów. Nasze gumy rehabilitacyjne odpowiadają wszelkim wymaganiom, przede wszystkim nie ulegają szybkiemu zniszczeniu. Cecha ta jest istotna podczas ćwiczeń prozdrowotnych, ponieważ w ich trakcie należy zadbać o maksymalny poziom bezpieczeństwa. Każdemu, kto nabywa nasze produkty, dajemy gwarancję, że spełniają one każdą z tych norm.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium